Будинок, 4 кімнати, 133.5 м2, Великий Кучурів
89 500 $
670 $/м2
Великий Кучурів, Чернівецька область, Україна
Характеристики об'єкту
Площа: 133.5 м2
продаж
Місто: Великий Кучурів, Чернівецька область, Україна
Адреса: с.Великий Кучурів 2-ий провулок Шевченка
Опис
Великий Кучурів — тиша, простір і відчуття власного життя без міського шуму. Цей будинок — не просто нерухомість. Це місце, де ви створите свій ритм життя: з ранковою кавою на подвір’ї, власним садом і простором для сім’ї. Про будинок: — 133.5 м² продуманого простору — 2 поверхи, 4 кімнати — зручне планування для життя, а не «для галочки» — будинок введений в експлуатацію (2021 рік) Комунікації: — світло 5 кВт — криниця поруч Опалення- твердопаливний котел Поставлений бойлер Те, що справді має цінність — земля: — майже 15 сотих під забудову — + 8.45 сотих для господарства Тут вистачить місця на все: - сад або теплицю - басейн і лаунж-зону - гараж або майстерню -навіть власну справу Це ідеальний варіант, якщо: — хочете втекти від тісних квартир — шукаєте будинок з потенціалом — думаєте не тільки про життя, а й про інвестицію Ви можете заїхати і поступово створювати простір під себе, без довгих років будівництва.